O nás

Vitajte v RE-Centre!
Naše centrum ponúka riešenie pre rekonvalescenciu, regeneráciu a rekondíciu klientom, ktorí majú zdravotné problémy ako dôsledok úrazu, operácie, straty mobility s prichádzajúcim vekom alebo ako dôsledok jednostranných a monotónnych pracovných činností, vykonávaných dlhodobo a väčšinou v priebehu celého pracovného dňa. Sú to najmä klienti s následkami neurologických ochorení, po úrazoch, operáciách pohybového aparátu, amputáciách končatín, následkoch interných ochorení a s bolesťami v oblasti chrbtice rôzneho pôvodu.
Našim prvoradým cieľom je uľaviť Vám od bolesti a prinavrátiť stratené pohybové schopnosti, zlepšiť sebestačnosť v chôdzi a denných činnostiach, v prípade potreby zvládnuť používanie zdravotníckych pomôcok.
Naše centrum zabezpečuje komplexnú rekonvalescenčnú, regeneračnú a rekondičnú starostlivosť pre ambulantných aj lôžkových klientov. Kapacita lôžkového oddelenia je 15 lôžok. Každý klient je vyšetrený a má doporučený plán procedúr s následnými kontrolami. Každý program upravujeme na aktuálny zdravotný stav klienta. Časovanie jednotlivých procedúr v maximálnej možnej miere prispôsobujeme možnostiam klientov. Terapia je individuálna tzn. každému klientovi sa venujeme samostatne.
Máme individuálny prístup ku každému klientovi, máme najmodernejšie prístrojové vybavenie a interiér centra je príjemný a bezbariérový.

 

Predvoľby súkromia
Cookies používame na zlepšenie vašej návštevy tejto webovej stránky, analýzu jej výkonnosti a zhromažďovanie údajov o jej používaní. Na tento účel môžeme použiť nástroje a služby tretích strán a zhromaždené údaje sa môžu preniesť k partnerom v EÚ, USA alebo iných krajinách. Kliknutím na „Prijať všetky cookies“ vyjadrujete svoj súhlas s týmto spracovaním. Nižšie môžete nájsť podrobné informácie alebo upraviť svoje preferencie.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie